Legíny

Legíny ušité na míru.

Myslíte si, že na legíny nemáte nohy? Ty z obchodů jsou průsvitné, příliš dlouhé a v pase zase těsné? Ještě se jich nemusíte vzdávat. Stačí si je nechat ušít na míru a můžete si to legínové pohodlí užívat také. Navíc ve špičkové kvalitě.

Jednoduše si vyberte model, vezměte si na pomoc metr a nechte si ušít kousek, které budete mít jakou druhou kůži. Nejčastěji používaným materiálem je špičkový bavlněný úplet s elastanem, tedy přírodní materiál, který je příjemný na tělo a omak, dobře saje pot, a proto jsou vhodné na jakýkoliv sport. V nabídce mame také zimní, teplou variantu. Potřebujete prodloužené legíny, sháníte nadměrné legíny, potřebuje legíny jakkoliv přizpůsobit vaší postavě? Pak jste tady naprosto správně!

Najdete u nás také zimní – zateplené legíny.

Jsou ušité ze silného bavlněného úpletu s elastanem. Jsou velmi vhodné jako jedna ze spodních vrstev například na lyže, brusle, nebo zimní procházku. Teplé zimní legíny vám ušiju na míru, stejně jako veškeré zboží z mé nabídky.

Tip: Ráda byste vyšší či nižší sed, nebo třeba kratší nohavice? Připište svůj požadavek do poznámky k objednávce, nebo mne kontaktujte a váš nový kousek do šatníku doladíme společně. Využijte toho luxusu, nechat si ušít svůj vysněný kousek přesně podla svých představ a řekněte si, jaké úpravy oděvu vyžadujete. Máte silnější kolena, slabá lýtky, potřebujete vysoký pas s pevnější gumou? Veškerá tato přání vám mohu obratem splnit.

Nenašla jste v nabídce barevnou kombinaci, či vzor? Neváhejte mi napsat, velmi ráda potřebný materiál seženu, pokud to jen trochu bude v mých silách. Těším se na naši spolupráci.

Chtěla byste nosit stejné legíny společně s vaší dcerkou? Napište mi, nacením potřebnou velikost a ráda vám je oběma ušiju.

Zobrazeno 1–12 z 27 výsledků

Zobrazeno 1–12 z 27 výsledků