Dámské oblečení ušité na míru právě Vám

Dopřejte si oblečení na míru ušité právě vám.

Každá z nás je jedinečná. Tak proč se snažit zapadnout do konfekční škatulky? Dovolte si cítit se svobodně a vyzkoušejte, jaké to je, mít ve skříni oblečení na míru, které někdo zhotovil právě vám. Je libo tričko, které má prodloužené rukávy? Potřebujete delší nohavice, než nabízejí běžné konfekční velikosti? Miluje hluboké výstřihy? Nemáte ráda upnuté oblečení a preferujete volnost a pohodlí?

V nabídce dámského oblečení na míru najdete pečlivě zpracované kousky z mé dílny. Do každého modelu vkládám kousek sebe – od výběru a nákupu látky, přes návrh, až po finální konstrukci dle vašich měr. Aby má práce byla maximálně autentická, jsem sama sobě modelkou. Stavím se před objektiv s vědomím toho, že fyzicky mladá a krásná už jsem byla. Že mé tělo už není dokonalé, tu a tam potřebuji skrýt nedostatek, nebo naopak zdůraznit nějakou přednost. Máte pocit, že si vymýšlím? Pak mám radost, že svou práci dělám dobře, že kousky z mé dílny plní právě tu funkci, pro kterou jsem je navrhla. Chtete-li se cítit stejně dobře, spokojeně ve svém oblečení, pořiďte si do svého šatníku kousek, který bude vaší druhou kůží.

Oblečení, ve kterém se cítím dobře

 Přečtěte si více o tom, jak mé výrobky vznikají.

Tip: Některé modely jsou skladem v konkrétní velikosti, většinou prototypy, které jsem vytvořila pro nafocení, ale u většiny modelů z mé dílny počítejte s dodací lhůtou přibližně 3 týdny. Proč? Protože každý kousek, které si u mne objednáte, vznikne právě a jen pro vás. Dle vašich parametrů. Proto nešiju konfekci, ale oblečení na míru.

Druh oblečení

Novinky

Nejprodávanější oblečení